دیدار مسئولین بسیج اساتید با فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران ، دکتر هاشمی (رئیس بسیج اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی کشور) ، دکتر کرمانیان(رئیس دانشگاه های آزاد اسلامی استان مازندران) و دکتر عباس تبار (رئیس بسیج اساتید استان مازندران) دیداری با سردار بابایی فرمانده سپاه پاسداران استان مازندران داشته و از بیانات ایشان بهره بردند .

بر اساس این گزارش ، این دیدار در روز دوشنبه مورخ ۱۱/۰۹/۹۸ برگزار شد و دکتر عباس تبار و دکتر هاشمی ضمن تقدیر و تشکر از سردار بابایی و مجموعه سپاه پاسداران گزارشی از فعالیت ها و عملکرد سازمان بسیج اساتید را ارائه نمودند .

در ادامه سردار بابائی ضمن تقدیر از بسیج و به خصوص اساتید بسیجی با استناد به فرمایشات مقام معظم رهبری وظایف یک استاد بسیجی را گوشزد نمودند : از اهم این وظایف پاسداری بی قید و شرط از اصل نه شرقی و نه غربی ، جلوگیری از فعالیت اساتید منحرف ، پاسخگویی به نیاز های جامعه در شبهات و ... را می توان ذکر کرد .

در ادامه بیان کرد : نگاه به بسیج نباید تک بعدی باشد . بسیج در همه حوزه ها فعال است . در دانشگاه باید هم در حوزه علمی فعالیت کرد ، هم در حوزه اقتصاد و هم در زمینه صنعت و .... . ارتباط دانشگاه با صنعت نیز نیازمند حضور اساتید بسیجی است . ورود سپاه در همه حوزه ها حتی در حوزه های غیر نظامی امری معقول و حتمی است . چرا که امروزه دشمن از جنگ در مرز ها فاصله گرفته و جنگ را به همه جا حتی خانه های ما ، دانشگاه های ما و جامعه ی ما گسترش داده است . لذا وظیفه ی ما مقابله با دشمن در همه ی ابعاد است . مسئولین نیز برای تعالی و پیشرفت جامعه باید با مجموعه بسیج هم افزاریی و همکاری داشته باشند . بسیج دانشجویی ، بسیج اساتید و سایر حوزه های بسیج نیز باید با هم ارتباط بگیرند و به مسئله ی هم افزایی نگاه ویژه ای داشته باشند .

مسئله ی بعدی ، نیاز به حضور مدیران و اساتید قائل به اصل نظام و ولایت فقیه در راس امور است . در غیر اینصورت پیاده سازی اسلام و اندیشه های انقلابی امری ناممکن خواهد بود . با توجه به سبقه ی برخی از مسئولین جامعه می توان نتیجه گرفت که گیر کردن در بحث عناوین اصلاح طلب و اصول گرا اشتباه است و باید کسی را مورد حمایت قرار داد که خالصانه برای اصل ولایت فقیه سربازی کند . باید مبانی را شناخت و بر اساس مبانی پیشروی کرد . لذا اگر استاد بسیجی مبنا شناس باشد در تنگنا ها به دام فتنه نمی افتد . باید توجه داشت که از اول انقلاب تاکنون ، هر جریانی که با جریان انقلاب در تضاد بود اکنون دیگر وجود ندارد .

انتظار بنده از بسیج این است که انقلابی باشد ، تندرو نباشد . نگاه به بسیج نیز نباید نگاه تشکیلاتی باشد . بسیج یک فرهنگ است .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.