دیدار با نماینده ولی فقیه استان مازندران حضرت آیت الله محمدی لائینی

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران ، دکتر هاشمی(رئیس بسیج اساتید دانشگاه های آزاد اسلامی کشور) ،دکتر کرمانیان(رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران) ، دکتر عباس تبار(رئیس بسیج اساتید استان مازندران) و هیئت همراه دیداری با نمانده ولی فقیه استان مازندران حضرت آیت الله محمدی لائینی داشتند و از محضر این عالم گرانقدر بهره مند شدند .

حسب این گزارش حضرت آیت الله محمدی لائینی ضمن تقدیر و تشکر از مجموعه دانشگاهیان و بسیج اساتید فرمودند : تقویت بسیج وظیفه ی همه ی ما است . اگر دانشگاه ها بخواهند انقلابی بمانند باید بسیج در آن ها فعال باشد . انقلابی ماندن مسئله ی مهمی است  و بهترین عامل برای این مهم هم همین جدی گرفتن بسیج است .

استاد بسیجی باید استشهادی باشد . باید ارزش های انقلاب را در فضای دانشگاهی برجسته نماید . ارزش های فرهنگی و انقلابی بصورت نهفته در دل همه ی دانشجویان و ملت قرار دارد . مسئله ی نماز نیز مسئله ی مهمی است که باید جدی گرفته شود . مسئله دیگری که اهمیت دارد ، نیاز به ورود دانشگاهیان در بزنگاه های حساس مملکتی و منطقه ای است . باید بینش سیاسی و انقلابی قوی داشت و همواره آماده بکار بود . مسئله ی رفتار سازی مقررات باید مورد توجه ویژه قرار گیرد . باید مقررات را به رفتار تبدیل کرد . حجاب و عفاف نیز مسئله ی مهمی است و باید فرهنگ سازی شود .

 بسیج اساتید بهترین سازمان برای ساماندهی این باید ها و نباید هاست و بنده تا جایی که در توانم باشد از این مجموعه حمایت خواهم کرد .

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.