در همایش تجلیل از اساتید ایثارگر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی لرستان مطرح شد؛

تثبیت انقلاب اسلامی، نتیجه ی مجاهدتهای رزمندگان و خانوداده های ایثارگر است

همایش تجلیل از اساتید ایثارگر دانشگاههای لرستان با حضور سردار کشکولی (فرمانده سپاه استان) شنبه ۷ مهر در خرم آباد به همت سازمان بسیج اساتیدبرگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید دانشگاههای لرستان، همایش تجلیل از اساتید ایثارگر دانشگاهها و مراکز آموزش عالی این استان، با حضور سردار کشکولی (فرمانده سپاه استان)، حجه الاسلام قدرتی (مسوول نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاههای لرستان) دکتر علی نظری (رییس سازمان بسیج اساتید استان) و جمع کثیری از اساتید ایثارگر دانشگاههای استان، شبنه ۷ مهر ۱۳۹۸ در خرم آباد برگزار شد.

دکتر نظری در این همایش ضمن تاکید بر لزوم عمل اهل علم و دانایان جامعه به مسوولیتهای اجتماعی خود این نشست را گامی در همین راستا و در جهت همگرایی برای تکریم پیشروان قافله ی اساتید متعهد به آرمانهای امام و انقلاب دانستند.

حجه الاسلام و  المسلمین قدرتی نیز با نگاهی گذرا به دستاوردهای تاریخی رزمندگان اسلام و انقلاب اسلامی، افزود ما هنوز هم پای آرمانهای اسلام و انقلاب مانده ایم و هیچ مسامحه و تعاملی هم با کسانی که بخواهند از خط قرمزهایی همچون اسلام ـ انقلاب ـ جریان فتنه و... بگذرند نخواهیم داشت.

سردار کشکولی، سخنران ویژه  این همایش، نیز نتیجه ی زحمات و مجاهدتهای رزمندگان و ایثارگران را تثبیت انقلاب اسلامی، استقلال، آزادی، جمهوریت نظام و ... دانست و افزود از نظر ما حتی با تمام شدن صدام هم جنگ استکبار علیه مردم انقلابی ایران و  نیز دفاع مقدس  مردم در مقابل هجمه های مختلف ایادی استکبار تمام نشده است. هر چند مدتهاست که هم ماهیت این جنگ و هم موازنه ی قدرت در این رویارویی تغییرکرده است.

فرمانده سپاه استان در ادامه ضمن اشاره به رو شدن چهره ی وقیح و منافقانه ی  آمریکا توسط ترامپ و اثبات حقانیت نظام اسلامی در عرصه های منطقه ای و جهانی، افزود انقلاب اسلامی آستانه ی مقاومت منطقه را آنقدر بالا برده که دشمنان حتی قدرت تشکیل یک ائتلاف موثر را هم علیه ایران و محور مقاومت ندارند.

در اثنای این نشست برخی اساتید دغدغه های خود را در زمینه های مختلف فرهنگی مرتبط با جامعه ی روز کشور بیان کردند.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.