در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر برگزار شد

مراسم تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر

معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر
طی حکمی از سوی دکتر مجتبی زارعی رئیس سازمان بسیج اساتید کشور، دکتر نصرالله پور به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران جلسه تکریم و معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر در روز چهارشنبه سیزدهم شهریور با حضور مسئول و معاونین سازمان بسیج اساتید استان مازندران و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر در این دانشگاه برگزار و آقای دکترنصرالله پور به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر انتخاب شد و از زحمات دکتر بابایی مسئول سابق این کانون تقدیر به عمل آمد.

 

 

بر اساس این گزارش دکتر هادیانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر ضمن خیر مقدم و تسلیت ایام، انسجام و در عین حال عدم موازی کاری بسیج در همه قسمت ها از اقشار تا گروه‌های علمی را یکی از مهمترین عوامل پیشرفت در استان دانست.

دکتر هادیانی افزود: انتظار ما از مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر این است که ضمن تشکیل شورای این کانون، ارتباط خود را با مجامع منطقه و دیگر قسمت های بسیج در سطح استان برقرار نماید.

 

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر اضافه کرد: از مهر سال جاری هیچ پایان نامه ای چه در مقطع کارشناسی ارشد و چه در مقطع دکتری نباید خارج از اولویت های اجرایی باشد و با ورود به مباحث مسئله محور به بررسی پایان نامه ها بپردازیم و در این مسیر از بسیج اساتید انتظار داریم که بر روی این مسائل نظارتی جدی داشته باشد.

وی افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر در نظر دارد ضمن شناسایی مناطق محروم شهرستان با همکاری بسیج دانشجویی دانشگاه اردوهای جهادی خود را بصورت دائمی در مناطق شناسایی شده برگزار نماید و از بسیج اساتید انتظار می رود که در این مسیر همکاری خوبی داشته باشد.

سپس دکتر رحمت عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن تسلیت ایام و قدردانی بابت برگزاری این جلسه، از زحمات دکتر بابایی و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر پیرامون فعالیت های اخیر این کانون تشکر کرد.

دکتر عباس تبار افزود: یکی از دلایل جاودانگی عاشورا، هدف متعالی ائمه و امام حسین(ع) می باشد که در هر زمان و منزلی پیشنهادات جهت انحراف از مسیر اصلی را رد می نمودند و به مسیر اصلی خود ادامه می‌دادند. لذا ما باید هدف را بلند ببینیم و با جهان بینی عالی در تلاطم های زندگی روزمره و مدیریتی موفق باشیم.

 

 

مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران اضافه کرد: مسئولیت ها و سمت ها به هیچ وجه پایدار نیستند. بنابراین باید به نوعی هدایت شوند که در راه خدمت به اسلام و مسلمین و مردم به کار گرفته شود.

وی تاکید کرد: مجموعه بسیج اساتید در دوران حساسی حاضر است و مسئولیت در این دوره نسبت به دیگر دوره ها از اهمیت بیشتری برخوردار است؛ به ویژه مسئولیت بسیجی در بسیج اساتید. گاهی اوقات در بسیج محلات یک مبحثی مطرح می شود و گاهی هم در بسیج اساتید و بنابراین وقتی نام یک استاد بسیجی به عنوان فرمانده جنگ نرم مطرح می‌شود خواسته یا ناخواسته حساسیت های زیادی ایجاد می شود.

دکتر عباس تبار ضمن تاکید بر انسجام بسیجیان در دانشگاه، بیان کرد: بسیج اساتید، بسیج دانشجویی، بسیج کارکنان و دیگر مجموعه ها باید به نوعی کار کنند که صدایی واحد از آن‌ها برخواسته شود و در این راه نباید به سابقه و عضویت اساتید در بسیج توجه شود؛ چرا که تفکر بسیجی در همه زمینه ها پسندیده و مورد احترام است

در پایان دکتر رحمت عباس تبار افزود: نگاه کلان سازمان بسیج اساتید در کشور و استان نگاهی حل المسائلی می باشد و از این دانشگاه و بسیج اساتید این دانشگاه انتظار می رود یک مسئله اصلی و مهم دانشگاه و یا استان را در آینده ای نزدیک حل نماید.

 

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

گزارش تصویری در لینک زیر:

http://mazandaran.basijasatid.ir/node/3577

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.