سفر ریاست قوه قضائیه به زنجان؛

دیدار حجت الاسلام رئیسی با جمعی از علماٰ،نخبگان و برگزیدگان استان زنجان

حجت الاسلام رئیسی، رئیس قوه قضاییه در جریان سفر به استان زنجان پنج شنبه (۱۴ شهریور) با علما، نخبگان و برگزیدگان استان دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان زنجان، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جریان سفر به استان زنجان پنج شنبه (۱۴ شهریور) با علما، نخبگان و برگزیدگان استان دیدار کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین رئیسی در جمع علما ، نخبگان و برگزیدگان استان زنجان: دور زدن قانون و فساد، نقض قانون است.
رئیس دستگاه قضا در در جمع علما ، نخبگان و برگزیدگان استان زنجان گفت:مردم زنجان که همواره نامشان با شهر شور و شعور حسینی پیوند خورده است به تدین ، اخلاق و ولایی بودن زبان زد هستند.
حجت الاسلام والمسلمین رئیسی گفت:دستگاه قضا همواره پیگیر مشکلات مردم جامعه بوده و هست و همواره برای رفع مشکلات آنها از طرق مختلف اقدام کرده است.
وی با بیان اینکه باید عدالت در همه زمینه ها جاری باشد گفت:عدالت در محور همه کارهای دستگاه قضا است و سعی می شود عدالت از توصیف به عمل تبدیل شود.

 

در ادامه این دیدار که نمایندگانی از اقشار مختلف در آن حضور داشتند, دکتر وهب جعفریان نماینده سازمان بسیج اساتید استان زنجان با اشاره به اینکه اجرای عدالت اجتماعی مطالبه مردمی است، گفت: این اجرای عدالت حتی برای آقازاده‌ها و یقه سفیدها باید اتفاق بیفتد.

 

وهب جعفریان با بیان اینکه استفاده از قضات پاکدست و متخصص باید در دستگاه قضا مورد توجه قرار گیرد، عنوان کرد: اصلاح ساختار قوه قضائیه به عنوان انقلابی نو در این دستگاه مورد توجه قرار گیرد.

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.