در دانشگاه پیام نور محمودآباد برگزار شد

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد

با حکمی از سوی دکتر مجتبی زارعی رئیس بسیج اساتید کشور دکتر شیرزاد به عنوان مسئول بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد انتخاب شد

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد در روز سه شنبه بیست و دوم مرداد با حضور مسئول و شورای معاونین سازمان بسیج اساتید استان مازندران و هیئت رئیسه دانشگاه پیام نور محمودآباد و اساتید بسیجی این دانشگاه برگزار و آقای دکتر شیرزاد به عنوان مسئول کانون بسیج اساتید این دانشگاه انتخاب شد.

در ابتدا دکتر رحمت عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و تلاش های شبانه روزی کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بیان داشت: بسیج اساتید ام الاقشار است. بسیج اساتید و استاد متدین دانشگاه باید به عنوان امام جامعه و دانشگاه باشد و برگزاری نشست های مشترک در پیشبرد اهداف دانشگاه و استان و نظام و کشور موثر خواهد بود. از این جهت مسئولین و روسای دانشگاه ها باید به حضور اساتید بسیجی افتخار کنند و این دلگرمی را نسبت به مجموعه بسیج اساتید داشته باشند؛ چرا که بسیج اساتید به عنوان بازوی توانمند دانشگاه ها عمل می کنند و در اعتلای دانشگاه و کشور تاثیرگذار هستند.

 

 

مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران با تاکید بر ضرورت تشکیل ستادی واحد جهت هماهنگی بین تمام مجموعه های بسیجی در دانشگاه افزود: همانطور که بسیج دانشجویی در انجام برخی از امور مرتبط به دانشجویان خوب عمل کرده است؛ بسیج اساتید نیز در انجام کارهای دیگر قدرتی فراتر از دیگر مجموعه ها را دارد و هم افزایی بین این دو مجموعه همراه با ابتکار و نوآوری و خلاقیت نیز برای انقلاب و فعالیت انقلابی مثمر ثمر خواهد بود.

عباس تبار اضافه کرد: بسیج به عنوان بازوی توانمند دانشگاه باید به کمک جامعه و دانشگاه و مدیران دانشگاهی بشتابد و با رویکردی حل المسائلی به برطرف نمودن مشکلات کشور بپردازد و ظرفیت بالای خود را نشان دهد.

وی ادامه داد: فلسفه و ماهیت دانشگاه تبدیل دانایی به توانایی است که امثال دانشگاه پیام نور محمودآباد محل مناسبی برای تحقق این مهم می باشد که باید از این ظرفیت نهایت بهره مندی انجام گیرد.

مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران بیان داشت: اکثر مسائل و مشکلات جامعه و دانشگاه با رویکرد علمی قابل حل می باشد؛ چرا که پایه و اساس همه این مسائل علم می باشد و بسیج اساتید به عنوان یک مجموعه دانشگاهی باید به تربیت علمی نیروها بپردازد.

رحمت عباس تبار افزود: مقام و مسئولیت بسیار مقدس می باشد؛ برای پیشبرد هرچه بهتر اهداف سازمان باید به خدا توکل کرد، توکلی واقعی در امور شخصی و سازمانی و تشکیلاتی همانند شهدایی که در زمان جنگ به خداوند متعال امید داشتند و در انجام همه کارها رضایت خدا را سرلوحه امور خود قرار می دادند.

یادآور می شود در پایان جلسه دفتر کانون بسیج اساتید دانشگاه پیام نور محمودآباد با حضور دکتر رحمت عباس تبار مسئول بسیج اساتید استان مازندران افتتاح شد.

 

 

 

 

"روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران"

گزارش تصویری در لینک زیر:

http://mazandaran.basijasatid.ir/node/3401

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.