در دانشگاه مازندران انجام شد

دومین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید استان مازندران

دومین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید استان مازندران در روز شنبه در دانشگاه مازندران با حضور اساتید متخصص بسیجی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران دومین جلسه هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید استان مازندران در روز شنبه پنجم مرداد از ساعت ۸ صبح در دانشگاه مازندران برگزار شد.

 

بر اساس این گزارش حجت الاسلام و المسلمین دکتر سلیمان حلیمی معاونت فرهنگی و دبیر هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید استان در گفت و گو با سایت رسمی بسیج اساتید استان مازندران بیان داشت: چند سالی است که مقام معظم رهبری اتاق اندیشه‌ورزی را مطرح فرمودند و این امید وجود دارد که این اتاق اندیشه‌ورزی یا هیات اندیشه‌ورزی به معنای واقعی بتواند درسازمان بسیج اساتید استان مازندران پیاده شود و مثمر ثمر واقع گردد.

بر این اساس دبیر هیئت اندیشه ورز بسیج اساتید استان مازندران با تاکید بر اینکه اساتید و نخبگان دانشگاهی به‌عنوان فرماندهان جنگ نرم از جایگاه رفیع و مؤثری در توسعه‌ ی علمی فرهنگی و اقتصادی کشور برخوردار می‌باشند، افزود: استفاده از ظرفیت های نخبه های علمی و فرهنگی استان برای برنامه ریزی جامع امری ضروری و مهم می باشد و ما باید درهیأت‌های اندیشه‌ورزی به دنبال امور بدیع و جدید باشیم تا در آینده موجبات تعالی و پیشرفت استان را فراهم کنیم. دکتر حلیمی اضافه کرد: بسیج اساتید استان مازندران نگاه حل المسائلی را مهمترین ماموریت خود می داند که در این راه اولین قدم نیاز سنجی است که ما باید نیازها را بسنجیم تا درک کنیم امروزه نیازهای اساسی مردم و جامعه چیست تا بر اساس آن در هیات اندیشه‌ورزی برنامه ریزی کنیم.

 

 

"روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران"

گزارش تصویری در لینک زیر:

http://mazandaran.basijasatid.ir/node/3251    

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.