در نشست هماهنگی اندیشکده ی گردشگری لرستان مطرح شد؛

مغزافزار اساتید بسیجی پشتوانه ی بازوهای اجرایی گردشگری لرستان

فرهاد زند
در نشست هماهنگی اندیشکده ی گردشگری لرستان، دست اساتید بسیجی دانشگاههای لرستان در دست مسوولین اجرایی گردشگری استان قرار گرفت

نشست اندیشکده ی گردشگری لرستان، با حضور مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان و معاونتهای مرتبط، مسوول اندیشکده، جمعی از اساتید و متخصصین دانشگاهی و مسوولین سازمان بسیج اساتید لرستان ۱۰تیرماه ۹۸ برگزار شد.
دکتر زند (مسوول اندیشکده گردشگری لرستان) در ابتدای این نشست گزارش مختصری از فعالیتهای پیشین و رویکردهای پیش رو برای آغاز فاز عملیاتی اندیشکده ارائه کرد.
سید امین قاسمیان (مدیرکل میراث‌فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری لرستان) نیز در گزارش مفصلی به اقدامات مجدانه ی این سازمان برای حل مشکلات و رونق گردشگری استان پرداخت و خواستار تقویت همکاری جامعه ی دانشگاهی استان در این حوزه با سازمان میراث فرهنگی شد.
در ادامه ی این نشست علی ویسکرمی (جانشین سازمان بسیج اساتید استان) از عزم این سازمان، در راستای حل عالمانه ی معضلات و مشکلات استان با عنایت به رویکرد حل المسائلی به ویژه با تاسیس اندیشکده های مساله محور سخن گفت.
دکتر عزت الله سپه وند (معاون فرهنگی- اجتماعی بسیج اساتید لرستان) نیز در پاسخ به برخی سوالات اعضا، تمرکز اندیشکده های راهبردی را کشفِ منجر به حل مسائل و معضلات مناطق مختلف کشور دانست و افزود؛ اساتید بسیجی این اندیشکده بهترین مغزافزار و پشتوانه ی بازوهای اجرایی گردشگری لرستان هستند.
در ادامه ی این نشست که با معارفه ی اعضا و تضارب آرا مسوولین اجرایی حوزه ی گردشگری و اساتید دانشگاههای مختلف استان همراه بود، بر لزوم اقدام پژوهی هرچه سریعتر برای رصد، احصاء و تجمیع موانع و مشکلات حوزه ی گردشگری برای اولویت بندیِ اقدامات آتی و عملیاتی سازی تصمیمات اندیشکده تاکید شد.

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید