دیدار اعضاء اندیشکده

دیدار اعضاء اندیشکده دانشگاه آزاد اسلامی

دیدار اعضاء اندیشکده مدیریت و بهره وری منابع در بخش کشاورزی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد با ریاست سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی

به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی خراسان شمالی ، اعضاء اندیشکده مدیریت و بهره وری منابع در بخش کشاورزی وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بجنورد با دکتر یوسفی ریاست این سازمان دیدار کردند .

 دکتر رحیم زاده ، دکتر مرجانی و دکتر حاتمی از اعضاء این اندیشکده در دیدار با دکتر یوسفی و تنی چند از معاونین و مدیران این سازمان ، شناخت ظرفیتها ، استعدادها ، و پتانسیل های بخش کشاورزی را از اهم وظایف و اهداف این اندیشکده برشمردند .

دکتر رحیم زاده ضمن اشاره به تفاوت بین مفهوم اندیشکده با پژوهشکده و اتاق فکر، گفتمان سازی و مطالبه گری و تامین خوراک فکری برای پژوهشکده ها را از دیگر وظایف مهم اندیشکده برشمردند .

دکترعبداله یوسفی با اشاره به برخی از موفقیتهای مهم کشاورزی استان از قبیل تکمیل زنجیره نوغانداری ، افزایش سطح زیر کشت گیاهان کم آب طلب نظیر زعفران از ۳۰۰هکتار به ۳۵۰۰ هکتار در سال جاری ، پیگیری و ارتباط مداوم با آستان قدس رضوی جهت راه اندازی پالایشگاه گیاهان دارویی به عنوان عظیم ترین طرح کشور در ارتباط با فرآوری گیاهان دارویی ، توسعه گلخانه ها در راستای بهر ه وری و افزایش راندمان آب و .... همه این توفیقات را منتج از ارتباط و تعامل با مراکز دانشگاهی ، علمی و تحقیقاتی  درجهت افزایش بهره وری و رونق تولید در استان دانسته و اظهار داشتند : همگرایی و تعامل با کلیه ظرفیت های استان خصوصا در ارتباط با مراکز علمی و دانشگاهی در جهت افزایش بهره وری ورونق تولید در استان بسیار مهم و ضروری است .

ریاست سازمان جهاد کشاورزی استان در ادامه بر برگزاری همایش توسط اندیشکده به مناسبت ۱۹ مهر سالروز ورود حضرت امام خامنه ای به استان به منظور بررسی تحقق منویات معظم له در ارتباط با کشاورزی به عنوان اولویت اصلی استان و انعقاد تفاهم نامه همکاری  و ورود اندیشکده به مباحث کاربردی و پرهیز از نگاه صرف نظری و تئوری در زیر بخش های کشاورزی تاکید نمودند

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید