توسط سازمان بسیج اساتید استان مازندران صادر شد

بیانیه سازمان بسیج اساتید استان مازندران پیرامون تحریم دفتر مقام معظم رهبری

به مناسبت تحریم دفتر مقام معظم رهبری توسط دولت آمریکا؛ سازمان بسیج اساتید استان مازندران بیانیه ای در محکومیت این تحریم صادر کرد.

"شرط پیشرفت این است که آمریکایی ها، نزدیک نیایند"

بر اساس دستور اجرایی جدید که توسط رئیس جمهور خبیث آمریکا به امضا رسید، واشنگتن دفتر مقام معظم رهبری(حفظه الله) و شخص ایشان و نیز فرماندهان ارشد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در فهرست تحریم قرار داده است. از طرفی مذاکره بدون پیش شرط را مطرح کرده، واسطه می فرستند و از طرف دیگر، پهپاد جاسوسی به کشورمان فرستاده و تحریم های جدیدی را اعمال می کنند. این گام نمادین ترامپ و اقدام مضحکانه وی، عمق تنگنایی را نشان می دهد که در مقابل ایران دچار سردرگمی و استیصال شده است. این تصمیم در راستای سیاست های احمقانه دولت آمریکا در قبال کشورهایی است که به حاکمیت و کرامت ملی خود افتخار می کنند و ذهنیت توسعه طلبانه و وابستگی را نمی پذیرند.

بدون تردید این سیاست های دولت آمریکا، علت اصلی افزایش تنش در منطقه و جهان است و تهدید جدی برای صلح و امنیت بین الملل به شمار می رود. این تحریم ها نشان دهنده حقانیت مواضع انقلابی مقام معظم رهبری، در مقابل آمریکا می باشد.

از این جهت سازمان بسیج اساتید دانشگاه های استان مازندران، ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه و وقیحانه آمریکا اعلام می دارد، تحریم مسئولان عالی رتبه جمهوری اسلامی ایران توسط آمریکا هیچ ارزشی ندارد و نخواهد توانست به اراده ملت مقاوم ایران اسلامی در حفظ حاکمیت و استقلال کشور آسیبی وارد کند.

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید