در دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس صورت گرفت

جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران جلسه معارفه مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس در روز دوشنبه ٣ تیر با حضور مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران، شورای معاونین این سازمان و هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس در این دانشگاه برگزار و جناب آقای دکتر تقی پوریان به عنوان مسئول این کانون در دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس انتخاب شد.
بر اساس این گزارش دکتر تقی پوریان ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس ضمن عرض خیرمقدم و معرفی اعضای شورای بسیج اساتید کانون دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس، محور های اصلی و اساسی این کانون در سال ۱٣٩٨ را بیان کرد.
بر این اساس محور اول این کانون تمرکز ویژه بر روی بیانیه گام دوم انقلاب می باشد. محور دوم فعالیت های این کانون ایجاد مرجعیت علمی از طریق تشکیل مجله های علمی می باشد که پژوهش های اسلامی و اخلاقی موضوع اصلی این مجله ها می باشد.
ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس افزود: محور سوم فعالیت های این کانون مهارت افزایی این واحد در همکاری با دیگر مجموعه های بسیج می باشد که اولین دوره آن در شهریور سال جاری برگزار خواهد شد و محور چهارم نیز انعقاد تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی با دیگر مراکز برای حل مسائل منطقه و شهرستان می باشد.
دکتر رحمت عباس تبار مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس و تبریک روز بسیج اساتید، شکار پهباد جاسوسی امریکا توسط سپاه پاسداران را یکی از نشانه های اقتدار کشور در منطقه و جهان دانست و افزود به توفیق الهی در آینده ای نزدیک بساط ظلم و جور این کشورها از سطح کره خاکی برچیده خواهد شد.
دکتر عباس تبار افزود: نیاز به تشکیل ستادی واحد جهت هماهنگی بین تمام مجموعه های بسیجی در دانشگاه بیش از پیش حس می شود تا همه بسیجیان جامعه نخبگانی متحدالشکل به انجام امور بپردازند.
مسئول سازمان بسیج اساتید استان مازندران اضافه کرد: اساتید بسیجی به عنوان فرماندهان جامعه نخبگانی کشور باید در صف اول مقابله با تهدیدهای نرم دشمن حضور داشته باشند و به صورت مجاهدانه فعالیت کنند تا به فضل الهی مکر دشمنان به خودشان بازگردد.
دکتر عباس تبار ضمن تاکید بر خلق برنامه های جدید و جهاد علمی در راستای برنامه کلی کانون ها، تشریح کرد؛ بسیج های دانشگاهی "اعم از بسیج اساتید و دانشجویی و کارکنان" به عنوان بازوی توانمند دانشگاه باید تحت یک لوا و پرچم فعالیت و بروز و ظهور داشته باشند تا توانایی این مجموعه در سطح کشور طنین انداز شود

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران
گزارش تصویری:
http://mazandaran.basijasatid.ir/node/2939

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.