توسط دکتر محمد حاجی زاد اعلام شد

نامگذاری کانون دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا به یاد شهید دکتر مصطفی چمران

به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت دکتر مصطفی چمران و همینطور روز بسیج اساتید، نام کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا به نام این شهید والا مقام مزین گردید.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران مراسم گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران و روز بسیج اساتید در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا با حضور جمعی از اساتید بسیجی در روز چهارشنبه ۲۹ خرداد در سالن اجتماعات ساختمان اداری دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نکا برگزار شد.
بر اساس این گزارش دکتر محمد حاجی زاد مسئول کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا ضمن تبریک فرا رسیدن سالروز بسیج اساتید و همینطور گرامیداشت شهادت دکتر مصطفی چمران، این شهید والاقدر را انسانی شریف و والامقام و مردی فیزیکدان، سیاستمدار، فرمانده، عارف وارسته و نمونه استادی کامل در تراز انقلاب اسلامی توصیف کرده و ایشان را الگوی کاملی برای استادان دانستند.
بر این اساس سخنران جلسه دکتر صادقعلی رنجبر از اساتید این دانشگاه ضمن تبریک سالروز بسیج اساتید، شخصیت شهید چمران را یک شاخص و معیار کامل برای استادان بسیجی برشمردند که دارای ویژگی های علمی در سطح بالا و یک شخصیت بی نظیر علمی بوده که نه تنها در مسایل علمی بلکه در رفتارهایی مانند تبعیت از ولایت فقیه، دشمن ستیزی و فتنه شناسی می تواند الگو باشد.
دکتر رنجبر افزود: شهید مصطفی چمران با صرف نظر از مسایل مادی و دنیوی، صفت بارز خداجویی را معنا نمودند. دکتر رنجبر شهید چمران را مرد عمل نام نهاد و اضافه کرد: به همین دلیل است که به ایشان صفات مالک اشتر خوزستان و لبنان و حمزه کربلای خوزستان داده اند و ایشان را بسیار محترم شمرده اند. همچنین ایشان با اشاره به فرمایش امام خمینی (ره) و مقام معظم رهبری در وصف شهید چمران سخنان خود را خاتمه داد.
بر اساس این گزارش دکتر ارشاد صادقی طوسی ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نکا نیز ضمن تقدیر و قدردانی از اساتید محترم بسیجی شرکت کننده در جلسه به جمع بندی سخنان دیگر اساتید پرداخت و بیان داشت: خشوع و فروتنی از،صفات بارز بسیجیان می باشد بخصوص استادان بسیجی که با قشر جوان یعنی دانشجویان سرو کار دارند باید به تربیت و تعلیم دانشجویان بپردازند.
دکتر صادقی طوسی به اشاره به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه اساتید فرمانده هان جنگ نرم هستند نیز اضافه کرد: در این برهه حساس باید با بصیرت و تاسی از خط ولایت فقیه و همینطور منش شهدا بخصوص شهید چمران که الگویی عملی برای ما می باشد امکان دستیابی به اهداف اسلام ناب محمدی را فراهم کنیم.
یادآور می شود در انتهای جلسه دکتر حاجی زاد مسئول کانون شهید چمران بسیج اساتید دانشگاه ازاد اسلامی واحد نکا ضمن درخواست از اساتید بسیجی حاضر جهت عضویت در کارگروه ویژه پیگیری بیانیه گام دوم انقلاب، بیان داشت که با تشکیل این کارگروه امید است برنامه عملیاتی و اجرایی برای تحقق یک بند از بندهای این بیانیه توسط این کانون فراهم شود.

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید