سومین مرحله نشست حل المسائلی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

بازدید اعضای سازمان بسیج اساتید استان مازندران از منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد

سازمان بسیج اساتید استان مازندران طی دیداری با معاونین و مسئولین بندر امیرآباد شهرستان بهشهر به بررسی و تحلیل شرایط این بندر پرداختند

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان مازندران سومین مرحله از نشست حل المسائلی این سازمان در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد بهشهر برگزار شد.

بر اساس این گزارش گروه اعزامی سازمان بسیج اساتید استان مازندران که متشکل از مسئول سازمان، شورای معاونت و جمعی از اساتید بسیجی رشته های مختلف از دانشگاه های استان مازندران بود در روز دوشنبه ۲۷ خرداد در منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در شهرستان بهشهر حاضر شدند و به بررسی مسائل علمی – پژوهشی و اقتصادی و ... این بندر پرداختند.

بر این اساس جلسه گروه اعزامی سازمان بسیج اساتید با معاونین و مسئولین این بندر از ساعت ۸:۳۰  آغاز و در ساعت ۱۰:۵۰ به اتمام رسید. در این جلسه معاونین بندر امیرآباد ضمن اشاره به شرایط و وضعیت منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، به بیان الویت ها و مسائل محوری و مهم این بندر نظیر میزان تخلیه بار، نحوه انتقال بار به کشتی ها، تعداد انبار و سوله ها، میزان سرمایه گذاری دولت و بخش خصوصی، نحوه صادرات و واردات، نوع تجهیزات و مشخصات اسکله ها و... پرداختند. همچنین اساتید بسیجی نیز پیشنهادات خود را در جهت پیشبرد هر چه بهتر اهداف این منطقه ویژه اقتصادی خدمت اعضای حاضر اعلام نمودند.

همچنین بعد از اتمام جلسه، گروه اعزامی سازمان بسیج اساتید استان مازندران به همراه معاونین و مسئولین این بندر به بازدید اسکله ها، انبارها، کارخانه ها و... این بندر پرداختند.

یادآور می شود منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد در شهرستان بهشهر واقع شده است. این بندر در سال ۱۳۸۰ شروع به فعالیت نموده و به دلیل پتانسیل و مزایایی نظیر ۱۵ پست اسکله با متراژ ۲۶۰۰ متر به عنوان بزرگترین بندر حاشیه دریای خزر، ۱۰۶۰ هکتار اراضی پشتیبانی مناسب برای سرمایه گذاری بخش خصوصی، تنها بندر شمالی متصل به شبکه سراسری راه آهن و دارای اسکله منحصر به فرد رو-رو ریلی و ... در مدت کوتاهی مورد استقبال بازرگانان و سرمایه گذاران قرار گرفته است.

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

گزارش تصویری + عکس ها:

http://mazandaran.basijasatid.ir/node/2792

 

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید