به مناسبت روز جهانی قدس صادر شد

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه علم و فناوری مازندران به مناسبت روز قدس

مستضعفان جهان باید قدرت اسلامی خود را بیابند و از عربده های شرق و غرب و وابستگان و تفاله های آنان نهراسند و با اعتماد به خداوند تعالی و اتکال به قدرت اسلام و ایمان بپاخیزند و دست جنایتکاران را از کشورهای خود کوتاه نمایند و آزادی قدس شریف و فلسطین را سرلوحه برنامه خود قرار دهند.

امام خمینی (ره)

 

قدس، قبله نخستین و حرم دوم مسلمانان جهان، سرزمین اصلی و وطن میلیونها آواره مسلمان فلسطینی است که استکبار جهانی توسط صهیونیسم جنایتکار، از هفتاد سال پیش آن را از دست ساکنانش خارج ساخت و تحت اشغال رژیم صهیونیستی قرار داد. رهبر کبیر انقلاب اسلامی با دوراندیشی و با اعلام جمعه آخر ماه مبارك رمضان به عنوان روز جهانی قدس، براي همیشه خواب راحت را از چشم زورگویان جهان ربود و بارقه امیدی برای ملت مظلوم فلسطین و همه مستضعفین و ستمدیدگان جهان شد.

 

روز قدس روز جهانى است، روزى نیست که تنها به قدس تعلق داشته باشد. روز مقابله ی مستضعفین با مستکبرین است. این روز شریف نماد ابراز نفرت جامعه اسلامی از از رژیم کودك کش صهیونیسم جنایتکار و اذناب آنان در کاخ سیاه واشنگتن و حکام مرتجع حاشیه خلیج همیشه فارس است. روز قدس، روز پیروي از فرامین ولی امر مسلمین امام خامنه ای(مدظله العالی) است.

 

روز قدس سال جاری در آستانه اعلام «معامله قرن» برای مشروعیت بخشیدن به اشغال دائمی فلسطین توسط صهیونیزم جهانی است. بی شک امت اسلامی و گروه های مقاومت فلسطین توطئه ننگین «معامله قرن» را در راستای قراردادهای ننگین کمپ دیوید، اسلو، مادرید و شرمالشیخ دانسته و از تحقق آن جلوگیري خواهند کرد. بسیج اساتید دانشگاه علم و فناوري مازندران اعلام می دارد که معامله قرن نیز همانند قراردادهای پیشین محکوم به شکست است، چرا که از بحر تا نهر که وعده نصرت الهی است به ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی تعلق دارد.

 

بسیج اساتید دانشگاه علم و فناوري مازندران ضمن گرامیداشت این روز بزرگ، از عموم ملت شریف ایران و به ویژه استان ولایتمدار مازندران درخواست می کند در راستای زنده نگهداشتن آرمانهای حضرت امام خمینی(ره) و رهنمودهای حکیمانه امام خامنه ای (مدظله العالی) در راهپیمایی روز قدس با شکوهمندی هرچه بیشتر شرکت کرده و بار دیگر قدرت و اقتدار ایران اسلامی و وحدت و یکپارچگی امت اسلامی را در مواجهه با ددمنشی های استکبار جهانی و تحریم های ظالمانه امریکاي جنایتکار و دفاع از مردم مظلوم فلسطین به نمایش بگذارند.

 

باشد که رهرو واقعی اهل بیت عصمت و طهارت(ع) باشیم و در روز قیامت شرمنده شهدای عزیز نباشیم.

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید