به مناسبت روز جهانی قدس صادر شد

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل به مناسبت روز جهانی قدس

کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل ضمن گرامیداشت روز جهانی قدس همه اساتید مومن، بصیر و همیشه در صحنه این دانشگاه را جهت حضور پرشور در راهپیمایی روز جهانی قدس دعوت نموده تا اقتدار همیشگی جمهوری اسلامی ایران را بیش از پیش در سراسر جهان اعلام نماید

آخرین جمعه ماه مبارک رمضان فرا می رسد و ملت مؤمن و روزه دار ایران اسلامی و دیگر مسلمانان و آزادی خواهان جهان، بار دیگر در برابر ستمگران و زورگویان عالم فریاد می زنند تا همبستگى خود را در حمایت از آزادی قدس شریف و حقوق مردم فلسطین اعلام نمایند.

 

روز جهانی قدس ، نماد وحدت جهان اسلام و نقطه عزت و کرامت است که نهال آن توسط بنیان‌گذار فقید جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) کاشته شد و بصیرت مردم انقلابی ایران و آزادی خواهان جهان آن را رشد و پرورش داده است. این فریاد بیدار باش امام عاشقان، شلاقی بود بر ذهن های خفته ملت اسلام، تا از خواب عمیق غفلت بیدار شوند و در برابر ستمگران تاریخ، با قامتی برافراشته قیام کنند.

 

اکنون که سال ها از سخنان پیامبرگونه آن بزرگ مرد الهی گذشته است، می بینیم که روز قدس، شهرتی جهانی یافته و مرزها را در نور دیده و در اعماق دل و جان ملت های آزاداندیش جهان، و به ویژه کشورهای اسلامی، نفوذ کرده است. راهپیمایی روز جهانی قدس فرصت نمایش اقتدار امت اسلام و ملت های مظلوم علیه بنیان های ظلم است و بی تردید ملت رشید ایران در روز جهانی قدس چونان همیشه گام به صحنه اقتدار امت اسلام و ایران اسلامی خواهد نهاد.

 

فرصت را غنیمت شمرده با آرزوی قبولی طاعات وعبادات مومنین روزه دار و تسلیت سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) وقیام ۱۵ خرداد وگرامیداشت روز جهانی قدس از همه اساتید مومن، بصیر و همیشه درصحنه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بابل دعوت می شود همراه با مسلمین جهان ومردم انقلابی سراسر کشور، با حضور پرشور و کوبنده و تحسین‌برانگیز خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، همانند سال‌های گذشته شرکت نموده، ضمن نشان دادن اقتدار و عظمت همیشگی جمهوری اسلامی ایران، حمایت خود را از مردم مظلوم فلسطین به جهانیان نشان دهند و مشت محکمی بر دهان رژیم کودک کش صهیونیستی و استکبار جهانی به سرکردگی آمریکای جنایتکار بزنند.

 

روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان مازندران

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید