برگزاری جلسه شورای بسیج اساتید استان قزو ین
حضور درانتخابات و انتخاب اصلح وتوجه به معیارها و شاخص های دینی و انقلابی و توصیه های رهبری بر هر یک از ما لازم است .
سردار نوراللهی:
قائم مقام دانشگاه امام حسین علیه السلام در مراسم گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و اربعین شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: مسائل اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را باید به عنوان مولفه‌های تاثیر گذار در اقتدار، ابهت و انسجام یک کشور دید و در خصوص این مهم، دانشگاه فرهنگیان بسیار دانشگاه مهم و تعیین کننده‌ای است.
در بیانیه اساتید دانشگاه جامع علمی کاربردی مطرح شد:
جامعه دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی در بیانیه‌ای اعلام کردند همراه با سایر دانشگاهیان و اقشار جامعه ارزشمند ایران، دانشجویان خود را فراموش نکرده و با جذب حداکثری زمینه مشارکت و حضور پرشور در انتخابات یازدهم مجلس شورای اسلامی را فراهم می آورند.
همراه با موج جمعیت هواخواهان سرباز ولایت؛
اجتماع بزرگ سلیمانی‌ها با حضور اساتید بسیجی دانشگاه‌های لرستان ۲۷ بهمن ماه ۹۸ در خرم آباد برگزار شد.
با همکاری سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می‌شود:
اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان و با همکاری سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می‌شود.
بسیج اساتید برگزار کرد:
نشست استاد – مسجد با موضوع انتخابات به عنوان اصلی ترین و مهم ترین صحنه حضور مردم برای تعیین سرنوشت خود در مسجد الغدیر شهرکرد برگزار گردید.
مجتبی زارعی:
عضو هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس و رئیس بسیج اساتید کشور گفت : نامه ده هزار استاد، اعتراضی آکادمیک و نامه‌ای همگرا با مردم برای درخواست تغییر در روش حکمرانی قبیله‌ای مجلس و دولت به دست مردم از طریق صندوق‌های رای است.
بسیج اساتید برگزار کرد:
برنامه استاد مسجد به مناسبت گرامیداشت ولادت حضرت فاطمه الزهرا (س) و روز مادر در مسجد حضرت رسول شهرکرد برگزار گردید.
بسیج اساتید چهارمحال و بختیاری برگزار کرد:
گفت‌وگوی ویژه خبری پیرامون موضوع تبلیغات در انتخابات با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید دکتر احمدرضا بسیج و کارشناس مسائل سیاسی دکتر محمدحسین فتاحیان برگزار شد.
در بیانیه جنبش استادی هرمزگان در خصوص نحوه تبلیغات انتخاباتی مطرح شد:
اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان هرمزگان با صدور بیانیه‌ای از کاندیداهای مجلس خواستند که به شدت از احساسی کردن فضای تبلیغات بپرهیزند و هرچه می‌توانند فضا را عقلانی کنند تا مردم درست تصمیم بگیرند.
بسیج اساتید برگزار کرد:
گفتگوی ویژه خبری پیرامون موضوع تبلیغات در انتخابات با حضور ریاست سازمان بسیج اساتید دکتر احمدرضا بسیج و کارشناس مسائل سیاسی دکتر محمدحسین فتاحیان برگزار شد.
افرادی که از روی احساس به کاندیدای رأی دهند و مطالبه ارائه برنامه، گزارش عملکرد و شفافیت مواضع در مسائل کلان، را از آن ها نداشته باشند؛ نباید انتظار حل مسائل و مشکلات را از چنین کاندیدای داشته باشند.
با همکاری سازمان بسیج اساتید استان اصفهان؛
اولین دوره جشنواره بین المللی خیام زیر نظرسازمان مالکیت معنوی اختراعات جهان با همکاری سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار می شود.
به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان،
جشن میلاد حضرت زهرا (سلام الله علیها) در جمع دانشگاهیان استان اصفهان امروز یکشنبه ۲۷بهمن ماه به همت سازمان بسیج اساتید استان اصفهان برگزار شد.
جلیل دارا خبر داد:
مسئول بسیج اساتید تهران بزرگ از برگزاری اختتامیه « نخستین رویداد استارت آپی انتخابات در ایران»، فردا در دانشگاه تربیت مدرس خبر داد.

صفحات