جلسه کارگروه رشته های مدیریت بسیج اساتید استان آذربایجان غربی برگزار شد
برگزاری جلسه کارگروه رشته های مدیریت بسیج اساتید استان
بسیج اساتیددانشگاه های استان کردستان
بسیج اساتید دانشگاه ها و مراکز عالی آموزشی پژوهشی استان کردستان به مناسبت هفته بسیج بیانیه ای صادر کرد.
نماینده ولی فقیه در استان خراسان جنوبی در دیدار با اقشار مختلف بسیج:
حجت الاسلام و المسلمین عبادی بیان داشت: در این ۴۰ سال آسیب‌هایی زیادی دیدیم که همه از ناحیه افراد منفعل حاصل شده است، فتنه اخیر در کشور نتیجه وادادگی عده‌ای است و همواره هزینه سازش‌های غیرمعقول و وادادگی و کم‌آوردن در برابر دشمن، بیشتر از مقاومت است.
جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید استان برگزار گردید
جلسه شورای مرکزی بسیج اساتید استان برگزار گردید
بیانیه سازمان بسیج اساتید استان خراسان جنوبی در مورد حوادث اخیر کشور
ما جامعه استادان دانشگاهی استان خراسان جنوبی ضمن حمایت و اطاعت از منویات مقام معظم رهبری(حفظه الله) تلاش و اهتمام ویژه مسئولین نسبت به کاهش مشکلات اقتصادی و معیشتی مردم را مطالبه می‌نماییم.
تحلیلی بر اغتشاشات ۹۸؛
در حالیکه عده‌ای بر این نظرند که حوادث تلخ روزهای اخیر، واکنش مردمی و اعتراضات ناراضیان به افزایش قیمت بنزین بوده، ادله بسیاری وجود دارد که نشان می‌دهد این رویدادهای تلخ و ناگوار، بخشی از پروژه سرویس‌های اطلاعاتی جبهه غربی، عبری و عربی برای ایجاد فتنه‌ای فراگیر در ایران می باشد که در برخی از برآوردهای اطلاعاتی از آن به عنوان «پروژه ۲۰۲۰ » یاد می شود.
کارگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی با حضور اساتید بسیجی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران ارومیه برگزار شد
برگزاری کارگاه زندگی ایرانی اسلامی با حضور اساتید بسیجی آموزشکده فنی و حرفه ای دختران ارومیه
توسط سازمان بسیج اساتید کشور صورت گرفت؛
سی‌امین نشریه تحلیلی - راهبردی "بصائر" توسط معاونت بررسی و تحلیل سازمان بسیج اساتید کشور چاپ و برای اعضای این سازمان ارسال شد.
اطلاعیه؛
روابط عمومی سازمان بسیج اساتید کشور، در اطلاعیه‌ای مصیبت درگذشت مادر گرامی جانشین بسیج اساتید استان همدان را تسلیت گفت.
درخواست ۶۷۰۰ استاد دانشگاه آزاد اسلامی؛
۶ هزار و ۷۰۰ استاد دانشگاه‌های آزاد اسلامی سراسر کشور با صدور نامه‌ای خطاب به رئیس دستگاه قضا، ضمن تقدیر از رویکرد جدید قوه قضائیه در مبارزه با بی عدالتی، تداوم مبارزه با فساد تا برقراری عدالت در همه سطوح کشور را خواستار شده و هوشیاری مسئولان عالی‌رتبه قوه قضائیه در برخورد با دانه درشت‌ها برای سیاسی جلوه دادن توسعه گفتمان انقلابی و عدالت‌خواهانه در دستگاه قضا را مورد مطالبه جدی قرار دادند.
در راستای پیشبرد اهداف اندیشکده جمعیت شناسی و کارگروه سبک زندگی ایرانی اسلامی صورت گرفت؛
مسئولین و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه‌های استان زنجان از فرهنگسرای کودک و خانواده پارسه بازدید و تفاهم‌نامه همکاری منعقد کردند.
نقدی بر یک سفر؛
اکنون علی رغم اینکه در سال ششم از دوره ریاست جمهوری حضرتعالی هستیم همچنان شاهد وعده‌های انتخاباتی از سوی شما و همراهانتان در سفرهای استانی هستیم، همان شعارها و دوقطبی‌سازی‌های انتخاباتی تکراری.
به همت بسیج اساتید استان زنجان،در راستای پیشبرد اهداف اندیشکده جمعیت شناسی و کارگروه سبک زندگی ایرانی اسلامی صورت گرفت;
مسئولین و جمعی از اساتید بسیجی دانشگاه های استان زنجان از فرهنگسرای کودک و خانواده پارسه بازدید و تفاهم نامه همکاری منعقد کردند.
دکتر نظری مسئول بسیج اساتید استان لرستان خبرداد:
دکتر نظری در دومين نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشينان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسيج اساتيد كشور به عنوان مسئول استان موفق در بسیج اساتید به بیان گزارش دستاوردهای بسیج اساتید استان لرستان پرداخت.
سردار حسین نجات:
سردار حسین نجات معاون فرهنگی و اجتماعی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در دومين نشست تخصصی تعالی و توانمندسازی مسئولان و جانشينان مراکز استانی و مسئولان دفاتر هماهنگی بسيج اساتيد كشور در دانشگاه تهران به بررسی و تحلیل مسائل سیاسی روز پرداخت.

صفحات

اخبار سازمان

معرفی آثار اساتید

سند 2030، محمدابراهیم خسروی
سند 2030، محمدابراهیم خسروی

معرفی اساتید